Chalet San Jose

  • 300 m²
  • 4 sovrum
  • 4 badrum
  • 8 gäster
  • 4 sängar

När du bor i Chalet San Jose Sevilla kan du enkelt nå Our Lady of Loreto Convent, som ligger ungefär 5 km bort.

I badrummet finns även en separat toalett och en dusch. Det finns också badlakan och handdukar.

Här finns matplats med köksutrustning, såsom vattenkokare, kylskåp och köksredskap. Restaurangen Taberna El Sargentillo serverar spanska specialiteter och ligger cirka 5 minuters promenad bort.

Villan ligger ungefär 10 minuter med bil från Corredor Verde del Rio Guadiamar och Iglesia de Santa Maria finns cirka 5 minuters promenad bort. Parroquia Santa Maria ligger mindre än 400 meter bort. Iglesia de San Pedro ligger en kort bit från denna villa. Järnvägsstationen Santa Justa är belägen ungefär 20 km bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Chalet San Jose Sevilla
Casa Rural Villa Montecarmelo
Mobilpris

Casa Rural Villa Montecarmelo

3.7 km från boendet
USD 641 USD 577
per natt
Villa Triana Con Piscina
Mobilpris

Villa Triana Con Piscina

9.8
Exceptionellt 74 recensioner
7.2 km från boendet
USD 429 USD 386
per natt
Chalet De Lujo Con Piscina Privada Cerca De Sevilla
Mobilpris

Chalet De Lujo Con Piscina Privada Cerca De Sevilla

10
Exceptionellt 1 recension
11.2 km från boendet
USD 413 USD 372
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Sevillas flygplats
    35 km

    Tågstationer

    Santa Justa Station
    21 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Utomhusbassäng
    • Solsängar
    • Trädgård
    • Grill faciliteter

    För funktionshindrade

    • Rum/faciliteter för funktionshindrade

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Terrass
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 20:00
    Utcheckning: från 10:00 till 11:00
    • Information om extrasängar
    • Det tillhandahålls inga extrasängar i ett rum.
    Vanliga frågor
    • Finns det parkering nära Chalet San Jose?
      Ja, på Chalet San Jose är din bil säker på gratis privat parkering på plats.
    • Är husdjur tillåtna i Chalet San Jose?
      Ja, husdjur är normalt tillåtna på Chalet San Jose, men det är alltid bäst att ringa i förväg för att bekräfta.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Sevillas flygplats
    35 km

    Tågstationer

    Santa Justa Station
    21 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Chalet San Jose Sevilla

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng